Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Twitter Açılmıyor [Çözüm Yolları] 12 Nisan 2014

Twitter Açılmıyor [Çözüm Yolları] 12 Nisan 2014

Twitter’a NA­SIL Gİ­RE­CEK­Sİ­NİZ?

Yeni DNS ayarlarını şöyle değiştirebilirsiniz :DNS ayarlarınızı değiştirmek için önce “Başlat” menüsünden “Denetim Masası”na girin.Ardından açılan pencerede Ağ ve Paylaşım Merkezi’ne tıklayın. Sonra Yerel Ağ Bağlantısı’na basın.Özellikler’e girin. Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) üzerinde çift tıklayın. Sırayla ilgili birinci sıraya 208.65.156.2 ikinci sıraya
208.65.156.3 rakamları girin ve Tamam’a basıp çıkın. 

---Sponsor Reklamlar---

twitter kapatıldı 12 Nisan 2014

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden olan Türkiye’de de milyonlarca kişinin kullandığı twitter’a erişim, dün gece yarısından itibaren Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından bir dizi mahkeme kararı ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın dün yaptığı başvuru doğrultusunda bütünüyle engellendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medyada yaşananlar için yaptığı son mitingde söylediği bunların kökünü kazıyacağız demesinin ardından twitter kapatıldı. Yani twitter a erişim engellendi. Böylece twitter yasaklanmış oldu.

Bir virüs gibi yayılan sosyal ağlardan kısa mesaj tadında olan twitter‘da adeta insan hayatına yön verir oldu. İnsanların kendilerini ifade etmekte kullandıkları bir kaç satırlık tweet’ler kısa zamanda fenemone dönüştü ve çok sevildi. Teknolojinin cilvesi olan teknik arızalar ve erişim sorunları da twitter’ın en çekilmez yanı olmayı başardı. İşte bu tür durumlara karşı çözüm önerileri ..

Twitter Neden Açılmıyor 12.04.2014

03 Nisan 2014 Twitter  Açılmıyor, nedeni yine Twitter sunucularındaki teknik bir problem ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil bir süre sonra tekrar deneyiniz. Yorumlar bölümünde çözüm önerileri de var yardımcı olabilir.

Türkiye’de en çok ziyaret edilen iki sosyal paylaşım sitesinden biri olan Twitter 12.04.2014 saat 00.01 civarı itibari ile açılmıyor. Twitter’ın neden açılmadığını henüz bilmiyoruz. Twitter’ın açılmaması sadece Türkiye’yi kapsayan bir problem mi yoksa dünya genelinde durum aynı mı araştıracağız.

Twitter Teknik Bir Hata Var

Twitter Teknik Bir Hata Var

Twitter‘ın kısa bir süre önce Status sayfasında yaptığı açıklama; “Kullanıcılar, Twitter’a erişmekte sorun yaşayabilir. Mühendislerimiz şu an sorunu gidermek üzere çalışıyorlar.” Sorunun detayları hakkında şimdilik herhangi bir bilgi verilmiyor.

Twitter Açılmıyor

Twitter Açılmıyor

Twitter açılmıyor, Twitter’a girilmiyor, Twitter sayfası açılmıyor, Twitter’a ulaşılamıyor, Twitter Neden Açılmıyor? Twitter’da problem var.

Ziyaretçilerimizden farklı dns lerden twitter’a girmeyi deneyenler de başarılı olamadıklarını söylemişler. Ayrıca twitter serverlarıyla ilgili bir sorun olabileceğini ve serverların internet bağlantısının kesilmiş olabileceğini ya da serverların bakımda olabileceği ihtilamine de değinmişler.

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

210 Yorum yapılmış " Twitter Açılmıyor [Çözüm Yolları] 12 Nisan 2014 "

  1. Buseeee diyor ki:

    Arkadaşlar birisi bana yardım edebilir mi dns yüzünden twtırdan çıkış yaptım doğru şifre girdiğimi düşünerek giriyorum açılmıyor mailmide açamıyorum tlfon numaram kayıtlı oraya kurtarma kodu göndermiyor Twitter destek napcam ben ? Tşkrler

  2. tnero diyor ki:

    pc den twitter a giremiyorum.Her şeyi denedim gerçek twitter com a erişilmiyor yazıyor lütfen yardım sadece twitter a giremiyorum.Tam bir hafta oldu.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica