Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//Ücretsiz Olarak Yapılan Havale ve EFT İşlemlerinden Yararlanın!

Ücretsiz Olarak Yapılan Havale ve EFT İşlemlerinden Yararlanın!

Müşteri memnuniyeti gözeterek geçmişten beri başarılı işlere imza atan Kuveyt Türk, müşterileri için avantajlı pek çok hizmet seçeneği sağlıyor. Günümüzde bankacılık işlemleri denildiğinde sıklıkla başvurulan işlemlerin başında EFT ve havale geliyor. Para gönderimi ve alımı noktasında öne çıkan bu işlemler, Kuveyt Türk çatısı altında ücretsiz olarak gerçekleştirilmekte. Üstelik şube arama derdiniz de yok. Mobil bankacılık ile kolayca EFT veya havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubeyi kullanarak kolayca işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Kuveyt Türk Ücretsiz Havale ve EFT

Kuveyt Türk Bankacılığında Kolay İşlemler

Bankaya ait açılan hesabınız aracılığıyla, herhangi bir bankadaki hesaba veya isme para gönderiminde bulunabilirsiniz. Kuveyt Türk’ün bir şubesinden başka bir şubesine, isme veya hesaba para gönderebilirsiniz. EFT işlemleri, banka şubelerinde 16.55’e kadar, Kuveyt Türk internet ve mobil şubelerinde de 17.20’e kadar eft-havale yapabilmeniz mümkün. Üstelik internet veya mobil şubelerinin hiç birinden ücret ödemenize gerek yok.

Şubesiz Bankacılık Devrine Merhaba!

Kuveyt Türk, mobil şube avantajı ile birçok bankacılık işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirmenize aracılık ediyor. Para transferinden fatura ödemelerine, kıymetli maden ve döviz işlemlerine hatta hisse alım satımına kadar birçok bankacılık işlemini dilediğiniz her yerde işlem ücreti ödemeden kolayca yapabilirsiniz. Mobil bankacılığı ise İOS 8.4 ve üstü, Android 4.1 üzeri tüm akıllı telefon sahipleri kulanabiliyor. Kolayca telefonunuza uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet Şubede Yapılabilecek İşlemler

Geniş işlem setine sahip olan Kuveyt Türk, bankacılığı 7/24 kesintisiz olarak ayağınıza ulaştırıyor. Üstelik akıllı menü yapısı, hızlı işlem fonksiyonu ve finansal danışman özelliği ile internet bankacılığında yepyeni bir sayfa aralanıyor. Kolayca şifrenizi belirleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre alımı için 444 0 123 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kuveyt Türk ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenin keyfine siz de varabilirsiniz. Hemen online ortamdan veya yakın bir şubeden hesap açarak ücretsiz havale ve EFT yapabilir ve böylelikle bankacılık işlemlerinin kolaylığına kısa sürede varabilirsiniz. Kuveyt Türk’te artık şube arama derdine son. Dilediğiniz zaman online platforma tıklayarak bilgi alabilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap