Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ulan İstanbul Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? 23 Şubat 2015 Pazartesi

Ulan İstanbul Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? 23 Şubat 2015 Pazartesi

Ulan İstanbul Bitti mi? 23.02.2015

Ulan İstanbul’u İnternet’ten Nasıl İzlerim?

Kanal D’nin 2014 yaz sezonunda dizilerin final yaptığı bir dönemi doldurmak için şans verdiği ve kısa sürede fenomene dönüşen Ulan İstanbul Dizisi 09 Şubat 2015 Pazartesi akşamı televizyon ekranlarına veda etti. Ancak bu haberi duyan Ulan İstanbul hayranları için güzel bir haberimiz daha var. Zira Ulan İstanbul dizisi bundan sonra İnternet ortamında yayınlanmaya devam edecek.

Ulan İstanbul Dizisi İnternet’ten İzle

Böylece “Ulan İstanbul”, televizyon ekranından İnternete geçen ilk dizi olacak.  Bu durum özellikle kemikleşmiş izleyicisi olan ancak popülerliğini yitiren ve yayın şansını kaybeden diziler, İnternet üzerinden takip edilebilmesinin önünü açmış olacak.

Ulan İstanbul Dizisi Nereden ve Kaç liraya izleyebilirim?

Ulan İstanbul dizisi için ilk internet bölümü 16 Şubat 2015 Pazartesi kanald.com.tr’de yayınlanacak ve ilk bölümü, ücretsiz olacak. 23 Şubat 2015 den itibaren ise Ulan İstanbul dizisini seyretmek isteyecekler, bölüm başına 1.99 lira ücret ödeyerek diziyi izleyebilecek.

Ulan İstanbul İnternet Bölümü 

 

Yaz aylarında dizilerin tatilde olduğu bir süreçte Kanal D ekranında yayınlanmaya başlayan Ulan İstanbul Dizisi öyle sevildi ki koca koca bütçeli, bol ünlü olan dizileri geride bırakmayı başardı. 28 bölüm boyunca Kaptanı hapisten kurtaracak 1 milyonun peşinde koşan modern çağın Robin Hood’ları ; son bölümde amaçlarına ulaşmış Mahalleyi terk ettikleri esnada, Derya dışında Polis tarafından ele geçirildikleri görüntülerle son bulmuştu. Hal böyle olunca seyircinin aklına  Ulan İstanbul Dizisinde şimdi ne olacak?  Ulan İstanbul Dizisi bitti mi?  Ulan İstanbul Dizisi yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak gibi sorular peşi sıra gelmeye başladı.  Ulan İstanbul Dizisi takipçileri 05 Ocak 2015 Pazartesi akşamı bu soruların cevaplarını aradıkları yeni bölümü beklerken kafaları daha da karışacak. Zira  Ulan İstanbul Dizisi yerine Arkadaşım Hoşgeldin tekrar bölümü yayınlanacak. Bu seferde  Ulan İstanbul Dizisi bitti mi?  Ulan İstanbul Dizisi yeni bölüm ne zaman? Gibi soruların cevaplarını arayacaklar için açıklamalar yazımızda…

Ulan İstanbul  Yeni Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

29. Bölüm olarak yayınlanması beklenen  Ulan İstanbul Dizisi ile ilgiliyeni bir fragman mevcut olmayıp, ne yapımcılardan ne de Kanal D den dizinin akıbetiyle ilgili bir açıklama gelmemiştir.

 Ulan İstanbul Dizisi 29. Bölüm Fragmanı 23.02.2015

 Ulan İstanbul Dizisinin 29. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Ulan İstanbul Dizisi

Ulan İstanbul Dizisi

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap