Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Ustura Kemal Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Ustura Kemal Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Ustura Kemal Dizisi, çok yakında Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni bir dönem dizisi olacak.  Ustura Kemal rolünü üstlenecek olan Oktay Kaynarca dizinin oyuncu kadrosunda en dikkat çeken isim olarak yer alıyor.

Ustura Kemal Dizisi Konusu

Ustura Kemal Dizisi

Ustura Kemal Dizisinin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca’nın dışında Emre Kınay (İngiliz Yüzbaşı Bennet) ve Naz Elmas (Rum güzeli Anceli) gibi isimler yer alıyor. Tanıtım çekimleri Heybeliada’da yapılan dizi, Nisan ayında çekilmeye başlanacak ve Mayıs ayı ortaları gibi yayın hayatına başlayacak.

Ustura Kemal Dizisi 1.Bölüm Fragmanı

Ustura Kemal Dizisi Konusu

Ustura Kemal, işgale karşı omuz omuza, birlikte dayanışma içerisinde yaşayan azınlıklarla birlikte bütün Osmanlı toprakları içindeki kardeş insanların, her milletten insanın hikayesi. Bu dizi sadece işgal altındaki Anadolu’nun İstanbul’un hikayesini değil ara sokaklardaki, kendi hikayelerini, çatışmalarını, kabadayı ve aşk hikayelerini anlatacak bir dizi.

Ustura Kemal Fotoğraf Galerisi

Etiketler: , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Ustura Kemal Dizisi Oyuncuları ve Konusu "

  1. ustura kemal dedi ki:

    oktay kaynarca’nın kariyerinde yine vurdulu kırdılı asmalı kesmeli yapımlar döneminin başladığını gösteren dizi. adamın olayı bu. bi ara mafyalı dizilerde oynar, sonra tayfun güney’in çift basamaklı iq’lara hitap eden komedi dizileri, sonra yine mafya, sonra yine tg, mafya, tayfun, silah, kahkaha efekti. birde fan sitesi http://www.usturakemalfan.com açılmış güncel haberler bulunuyor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap