Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Vivian Reijs Kimdir?

Vivian Reijs Kimdir?

Vivian Reijs ismini geçtiğimiz günlerde Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau‘nun özel bir firma için tasarladığı takı koleksiyonunun tanıtım gecesi nedeniyle verdiği davetle duyurdu. Yolanthe Cabau verdiği özel davette eşinin takım arkadaşı Nordin Amrabat‘la, arkadaşı Vivian Reijs‘i tanıştırarak dikkat çekici bir çöpçatanlığa imza attı. Dikkat çekici diyoruz çünkü Vivian Reisj-Nordin Amrabat beraberliği Hollanda basınında da geniş yer buldu. Vivian Reijs, Hollanda’nın ünlü spikerlerinden birisi ve Nordin Amrabat Hollanda doğumlu olunca, Hollanda basını bu konuya yer vermeden geçemedi. Vivian Reijs hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları ve videoları yazımızın devamında.

Vivian Reijs-Nordin Amrabat

Vivian Reijs-Nordin Amrabat

Vivian Reijs Kimdir?

12 Ağustos 1977 doğumlu Hollandalı sunucu ve yazar Vivian Reijs, Hollanda’nın Eindhoven şehri yakınlarındaki bir köyde dünyaya geldi. Ünlü sunucu Moda ve Yönetim Okulu’nda 3 yıllık bir eğitim aldı. Spangenberg , Gold Coast ve Blue blue dizilerinde misafir oyuncu olarak rol aldı.

Vivian Reijs, 13 Ağustos 2005’te söz yazarı ve müzik yapımcısı John Ewbank ile 17 Haziran 2010’a kadar süren bir evlilik yaşadı.

Reijs şu anda Hollanda’da yayın yapan SBS 6 isimli televizyon kanalında pazar günleri yayınlanan bir program sunuyor.

Vivian Reijs Fotoğrafları

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Vivian Reijs

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap