Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Weekend Bag Nedir?

Weekend Bag Nedir?

Weekend Bag Modası? Weekend Bag Çılgınlığı

Globalleşen dünya ile dünyanın neresinde olursa olsun bir yeniliği ya da yeni bir akımı, modayı gençlerin tabiriyle trendleri hemen yanı başınızda bulabiliyorsunuz. Özellikle internetin yaygınlaşmasına paralel sosyal ağların aktif olarak kullanılmasının da bunda etkisi büyük. Bu yüzden gün geçmiyor ki bu da neymiş bu nereden çıktı dediğimiz bir olayı bir kaç gün içerisinde etrafımızda ya da kendi yaşantımızda bulu veriyoruz. İşte Tokyo’da başlayan erkekler için şehir yaşamını kolaylaştırıdığı söylenen yeni moda  toplu taşımanın yaygın olduğu ve metro ağlarıyla örülü büyük şehirlerde bir anda popüler oldu. Başta Tokyo, Newyork, Paris, Berlin, Zürih gibi kentlerde erkeklerin kadın çantasına benzer kola takılan modeller kullanması olan ve adına Weekend Bag denilen yeni moda hızla yayılıp tüm dünyaya sıçradı.

Bizde de dünya starı olarak bilinen Tarkan tarafından ilk örneği görüntülenen Weekend Bag modası öncelikle ünlüler daha sonra da gençler arasında hızla yayılacağa benziyor. Weekend Bag modasının erkekler için avantajı cep telefonu, cüzdan, anahtar vb. malzemeleri taşıma kolaylığı getirirken kola takılması da kadınlarda olduğu gibi kullanım rahatlığı sağlaması olarak  görülüyor.

Weekend Bag Modası için çanta arayanlar için bir kaç  model resmide paylaşacağız. Kişinin renk tercihi ve cesaret edebileceği modellerin çokluğu zaman zaman bazı ünlülerin Weekend Bag ile gündeme gelmesini kaçınılmaz kılacağa benziyor.

Weekend Bag Weekend Bag çanta Weekend Bag foto Weekend Bag pcture

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap