Buradasınız : Ana Sayfa //Çözüm Merkezi//WhatsApp mesajlar neden gitmiyor? 21 Eylül 2018

WhatsApp mesajlar neden gitmiyor? 21 Eylül 2018

WhatsApp mesajlar gitmiyor! 21 Eylül 2018

WhatsApp çöktü” haberi bir anda Twitter’da trendtopic (TT) olunca biz de bu konuya eğilip sorunun neden ve nasıl kaynaklandığını öğrenmeye çalışırken Whatsapp ile ilgili çok karşılaştığınız sorun ve çözüm önerilerinizi de paylaşacağımız bir başlık açmak istedik. 21.09.2018

whatsapp

Whatsapp neden açılmıyor

WhatsApp Çöktü mü?

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın, Facebok, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sitelerine erişim sıkıntısı ile aynı nedenden kullanılmadığını düşünüyoruz. HDP yöneticilerine yapılan gözaltılar sonrası tüm sosyal ağ sitelerine girişte problem yaşanıyor.

WhatsApp’ın Facebook tarafından satın alınmasıyla bir çok yenilik ve güncellemenin gelmesi ve geleceği aşikardı. WhatsApp, üzerinde çalışan ekip çıkan soruları bir an önce aşmaya çalışsa da alışık olduğumuz rahat kullanım sekteye uğrayabiliyor. Zaman zaman bu giriş sorunlarıyla karşılaşmanız çok doğal bir süre sonra tekrar deneyiniz. Genel bir sıkıntı veya olağan dışı durumların yanında WhatsApp ile ilgili çözüm önerilerini yine yazımızda yer vereceğiz. Ayrıca YORUMUNUZ  bölümünde ki paylaşımlarda oldukça faydalı oluyor.

Benim de severek kullandığım WhatsApp programı kolay ve sorunsuz kullanımıyla kısa sürede alışkanlıktan bağımlılığa dönüşüveriyor. Hele bir de mesajlaşmayı seviyorsanız kolay resim ve video gönderme özelliğiyle de vazgeçilmez programlar arasına giriveriyor. WhatsApp ile sorun yaşandığında bir anda soluğumuz kesilmişse dönüveriyoruz. WhatsApp ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri yazımızda ve YORUMUNUZ bölümünden ulaşabilirsiniz.

SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan bir çapraz platform üzerinden mobil mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gerçekten çok kullanışlı olmasının yanında mesajınıza fotoğraf, video, ses gibi bir çok ögeyi de ekleyebilme yönünden kısa sürede sizin gözde uygulamanız olmayı başarıyor. Bende bir Whatsapp kullanıcısı olarak sıkça tercih ettiğim iletişim aracı, özellikle özel mesajlaşma açısından hızı ve sorunsuz olması sebebiyle harika diyebilirim.

Ama zaman zaman tüm teknolojiye bağlı uygulamalar gibi çeşitli sebepler ile Whatsapp kullanılamayabilir.

Whatsapp ile Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri

Güncelleme nedeniyle yeni sürüme uyum, cep telefon ayarlarının değiştirilmesi, teknik bir arıza sebebiyle sunucusunun kullanılamaması gibi daha sayamadığımız ve öngörülemeyen neden olabilir. İşte bizim amacımızda bu tür durumları kendi aramızda paylaşarak bir birimizi haberdar ederek kısa sürede sorunu ve çözüm önerilerini iletebilmek.

Yorumlar bölümünde çözüm önerilerinizi ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

4 Yorum yapılmış " WhatsApp mesajlar neden gitmiyor? 21 Eylül 2018 "

 1. ayhan dedi ki:

  yarıdm lütfen neden açılmıyor arka planda açık olduğunu görüyorum

  iphon 6 s

 2. zerrin ak dedi ki:

  Washabba girmek için yardım istiyorum

 3. cumhur dedi ki:

  Lumia 920 telefonumda güncelleme yaptım lakin whatsappa daha giremiyorum yardım lutfen

 4. mustafa dedi ki:

  Hocam asha 201e indirdim whatsapp ancak numara dogrulamiyo. Bu sorunu nasıl halledebilirim bi yardımcı olur musunuz ?

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap