Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Wilma Elles’ in Sevgilisi Kerem Göğüş Kimdir?

Wilma Elles’ in Sevgilisi Kerem Göğüş Kimdir?

26 Aralık 2014 Cuma akşamı kıyılan imam nikahı öncesinde Müslüman olan Wilma Elles, daha sonra Kerem Göğüş’le birlikte imamın karşısına geçti. İşte o anların fotoğrafı

Kerem Göğüş

Kerem Göğüş

Wilma Elles’ in Eşi Kerem Göğüş Kim?

Alman oyuncu Wilma Elles ile sevgilisi Kerem Göğüş arasında devam eden ilişki, Kapadokya’ya da Kerem Göğüş’in Wilma Elles’e balonda evlenme teklifiyle mutlu sona doğru hızla ilerliyor. Alman oyuncunun bu romantik teklife “evet” yanıtını vermesiyle şimdilerde evlilik tarihi merakla bekleniyor.Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş hakkında merak edilen bilgileri yazımızda toplamaya çalıştık.

Kerem Göğüş Kimdir? Kerem Göğüş Biyografisi

Kerem Göğüş, 1980  Ankara doğumlu ancak kökleri Kapadokya bölgesi Nevşehir eşrafından ünlü Göğüş ailesinin mensubu ve ağırceza hakimi, eski Nevşehir Avanos Belediye Başkanı Muharrem İlleez’e dayanıyor. Kerem Göğüş kolej eğitiminden sonra Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde burslu olarak kazandıktan sonra eğitimine Atılım Üniversitesi’nde devam etti.  2005’de Göğüş Yapı Sanayi A.Ş., Trend Rezidans İşletmeleri A.Ş., Göğüş Holding A.Ş. şirketlerini kurdu. Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Kerem Göğüş, Türkiye’nin ilk “merkez residence” projesini 2008 yılında geliştirerek Trend Residence sistemini hayata geçirdi.

2011’de YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla Yılın En başarılı genç İş Adamı, 2012’de Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, 2012’de Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, 2012’de Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı, 2009’da Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından En Başarılı İnşaat Şirketi, 2010’da Türkiye Radyocular Derneği Yılın En Başarılı İş Adamı ödüllerini aldı. 2012’de World Consumer Academy tarafından İstanbul’da verilen En Başarılı İş Adamı ödülünü Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder’ın elinden, yine 2012’de En Başarılı İş Adamı ödülünü ve en iyi inşaat şirketi ödülünü Londra’da Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu’nun elinden aldı. Aynı yıl Amsterdam’da Türk Hollanda iş adamları derneği katkılarıyla düzenlenen Avrupa kalite ödüllerinde Avrupa’da yılın en başarılı iş adamı ödülüne layık görüldü.

Wilma Elles' in Sevgilisi Kerem Göğüş

Wilma Elles’ in Sevgilisi Kerem Göğüş

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica