Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//X Factor Star Işığı Yarışması Neden Yayınlanmadı?

X Factor Star Işığı Yarışması Neden Yayınlanmadı?

X Factor Star Işığı Yeni bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Televizyonlarda süre gelen yarışma programlarından biride Kanal D den gelmiş ve Türk televizyon tarihinin en büyük ödüllü yarışması X Factor Star Işığı start almıştı. X Factor Star Işığı toplam 2 milyon lira ile kazananı ararken 12 finaliste ulaşmayı başardı. Ama nedendir bilinmez istediği reyting oranlarını bir türlü tutturamayan X Factor Star Işığı 17 Mart 2014 de yayınlanan son bölümüyle ekranlara şimdilik veda etti.

X Factor Star Işığı yayından kaldırıldı mı?

Kanal D den gelen açıklama X Factor Star Işığı ses yarışmasının Haziran 2014 de tekrar kaldığı yerden devam edeceği yönündeydi.

X Factor Star Işığı Neden Bitti?

X Factor Star Işığı ses yarışmalarının ardı ardına gelmesi özellikle O Ses Türkiye’nin başarısının gölgesi altında kalınca bir süre raftan kaldırılarak soluklandırıldıktan  sonra Haziran 2014 de tekrar kaldığı yerden 12 finalist ile ekranlardaki yerini alacak.

X Factor Star Işığı

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " X Factor Star Işığı Yarışması Neden Yayınlanmadı? "

  1. Mesut dedi ki:

    X faktor yarismasi Türkiye icin ciddi ve agir bir yarisma programi… yarismacilar tek sesleri ile degil yapacagi ve kabilyeti olan gösterimleriylede ilgi odagi olmak zorundalar ama malesef ki görülen görüntüde dansra ve yapilan diger islerde görsellikle yarismaya konuk olan kisilerle bir alakasi olmadigi biraz üzücü.. bakalim haziranda bekliyoruz kim ne yapacak gercekten güzel sesler var bunlarida dünya ayarinda bir kaliba yerlestirebilirsek halk ve program olarak özelllikle sectigi aday ile jüri adaylari daha bir muazzam hale gelecek…Sevgiler…

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap