Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Ya Aşk Olmasaydı Filmi [Fragman] izle

Ya Aşk Olmasaydı Filmi [Fragman] izle

Ya Aşk Olmasaydı Filmi Romantik-Komedi türünde 2011 İspanya yapımı bir film. Başrollerini Hugo Silva, Alejandro Casaseca, Adriana Ugarte gibi isimlerin üstlendiği Ya Aşk Olmasaydı filminde genç bir kadın olan Merce’nin ilişkilerinde erkek arkadaşlarıyla yaşadığı problemler yüzünden paranoyalara kapılmasını ve bu yüzden düzgün bir ilişki kurmakta güçlük çekmesi konu alınıyor. Ya Aşk Olmasaydı filmi hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Ya Aşk Olmasaydı Filmi Afiş

Ya Aşk Olmasaydı Filmi izle

Ya Aşk Olmasaydı Filmi izle

Ya Aşk Olmasaydı Filmi Fragman izle

Ya Aşk Olmasaydı Filmi Konusu

Merce, erkeklerle yaşadığı ilişkilerde sürekli paranoya yapan bu yüzden de ciddi hiçbir beraberlik kuramayan bir kadındır. Özel bir yeteneği sayesinde, müşterilerinin duygularını çözümleyebildiği bir çeşit masörlük yapmaktadır. Diğer yandan kız kardeşi Loreto televizyon dünyasında iyi kanallardan birinde bir program yapmak istemektedir fakat şansına hep 2., 3. sınıf tv kanallarından spikerlik teklifleri gelir. Bir gün kardeşi ile falcıdan çıktıktan sonra aynı gün yaşayacakları bir tesadüf iki kız kardeşi de çok şaşırtacaktır.

Ya Aşk Olmasaydı Filmi Oyuncuları

Yapım: 2011 – İspanya
Tür: Komedi,  Romantik
Süre: 95 dakika
Yönetmen: Vicente Villanueva

Oyuncular:

Hugo Silva, Alejandro Casaseca, Adriana Ugarte, Paco Luque, Inma Cuevas, Luis Callejo, Elena Ballesteros, Pepa Aniorte, Saida Benzal, Kiti Manver

Senaryo: Vicente Villanueva

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap