Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Yalan Dünya Dizisinin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı

Yalan Dünya Dizisinin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı

Kanal D’de Cuma akşamları ekrana gelen Yalan Dünya dizisi 2 hafta yayınlanmayacak.
2014 yılıyla birlikte ekrana iki haftalık bir ara veren Yalan Dünya’nın yeni bölümü 17 Ocak 2014 de ekrana gelecek.

Kanal D açıklamasında “Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen sevilen dizisi  “Yalan Dünya” kısa bir tatile girmiştir.  “Yalan Dünya”, 2 hafta sonra yepyeni bölümleriyle ekrandaki yerini alacaktır” cümlelerine yer verildi.08.01.2013 ( Eski yayın günü Cuma günü)

 

Konu ile ilgili Kanal D ‘den açıklama yeni yapılabildi. Kanalların dizi savaşları sonucu hangi gün ve hangi saatta Yalan Dünya’nın yayınlanacağı bir türlü duyurulamamıştı.

Kanal D yönetimi, Kayıp Şehir ve Yalan Dünya’nın yayın günlerini değiştirdi.

Kanal D yönetimi İntikam dizisinin reytinglerde başarı göstermesi üzerine aynı gün yayınlanan Kayıp Şehir’i pazartesi gününe kaydırma kararı aldı. Kayıp Şehir saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Daha önce cumadan pazartesiye kaydırılan Yalan Dünya ise eski gününe döndü. Ancak Yalan Dünya bundan böyle Arka Sokaklar’ın arkasında Prime TİME 2’de ekrana gelecek.

Yalan Dünya 38.Bölüm Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=IgbVCWM3Ifo

Cuma günleri kanal D ekranlarının lokomotif dizisi olan Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk, Sarp Apak, Altan Erkekli, Olgun Şimşek gibi birçok ünlü ismi bir araya getirmiş dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmış olmasına rağmen ekranlarda dün gece eski bölümünü gören izleyicilerin aklına:

‘Yalan Dünya’ yalan mı oldu? sorusu geldi.

KANAL D – 30.03.2012 tarihi için Yalan Dünya – 12.Bölüm Fragman  tanıtımını ve yayınlanacağı ile ilgili reklamı yapılmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=sBIr6UqU-2k

Kanal D’nin sevilen dizisi Yalan Dünya’nın yeni bölüm fragmanları yayınlanmasına rağmen30 mart Cuma akşamı eski bölümlerinden ikisi ekrandaydı…
Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizinin eski bölümlerini vermesinin sebebi olarak RTÜK’ten aldığı reklam cezası gösteriliyor. Ürün yerleştirme uygulamasının aşırı olduğu kanaatine varan RTÜK Yalan Dünya’ya ceza vermişti. Yayınlanacak olan bölüm ise daha önceden çekildiği için yine bu ürün yerleştirme ve reklamların ceza sınırını aşacak kadar çok olduğu ve bu yüzden eski bölümün yayınlanmak zorunda kalındığı konuşuluyor.

Yalan dünya yeni bölüm neden yayınlanmadı

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Yalan Dünya Dizisinin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı "

  1. Osman Aykul dedi ki:

    İzlemeye değecek, izlerken eğlenebildiğimiz gülebildiğimiz sayılı bir kaç dizimiz var ve bunlardan biriside YALAN DÜNYA’dır, o nedenle lütfen kısa kesip, yeter artık deyip bitireyim demeyin, yeni yeni bölümlerini bekliyoruz, lütfen bizleri kırmayınız aksi halde bizde sizi kırarız… 🙂 🙂 🙂

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap