Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Yalan Dünya Nurhayat Filli Boya Reklamı

Yalan Dünya Nurhayat Filli Boya Reklamı

Filli Boya müthiş bir çıkış yaparak, son zamanların en gözde dizilerinde rol alan oyuncuların rol aldığı reklamları yayına soktu. En son sitemizde de yazdığımız Kuzey Güney’de oynayan Buğra Gülsoy ve aynı dizinin bir başka oyuncusu olan Zerrin Tekindor’un rol aldığı reklamları izlemiştik. Bugün Yalan Dünya‘nın yayınlandığı eski bölümün rekla aralarında ise dizide Nurhayat rolüyle izlediğimiz Gupse Özay Filli Boya reklamında gördük… Yalan Dünya’nın Nurhayat’ı Gupse Özay’ın oynadığı reklam filmini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

yalan dünya nurhayat filli boya

yalan dünya nurhayat filli boya reklamı

Gupse Özay – Filli Boya Reklamı

http://www.youtube.com/watch?v=SPlGiv3229w

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " Yalan Dünya Nurhayat Filli Boya Reklamı "

 1. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Yalan Dünya’da Nurhayat karakterini canlandıran Gupse Özay’dan reklam teklifine astronomik istek…
  YALAN DÜNYA’NIN NURHAYAT’I REKLAM İÇİN NE KADAR İSTEDİ?

  Kanal D’de yayınlanan son günlerin popüler dizisi Yalan Dünya’da Nurhayat karakterini canlandıran Gupse Özay’ın reklam teklifi için istediği astronomik ücret dudak uçuklattı.

  Yalan Dünya dizisi ile ünlenen Gupse Özay ağabeyi Betal Özay ile ortak bir yapım şirketi kurdu. Kısa surede izleyicinin de beğenisini toplayan Özay’a reklamcıların ilgisi yoğun.

  20 saniyelik reklam filmi için…

  Kim Bunlar reklam ajansı Anadolu Jet’in yeni reklam filminde Özay’ı oynatmak istedi. 20 saniyelik reklam filmi için Özay dudak uçuklatan bir ücret talep etti. 200.000 TL’lik fiyatı duyan ajans yetkilileri Yalan Dünya dizisinin Nurhayat’ı Gupse Özay’ı reklam filminde oynatmaktan vazgeçti.

  Reklam filminde 20 kelime konuşması gereken Özay ajans yetkililerinden kelime başına 10.000 TL istemiş oldu.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap