Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Yangın Var Filmi Fragman izle

Yangın Var Filmi Fragman izle

Dün akşam Kuzey Güney dizisinde Kuzey, Ali, Cemre ve Zeynep birlikte sinemaya gittiler. Gittikleri film şu anda vizyonda olan bir Türk filmi olan “Yangın Var Filmi“. Kahramanlarımız filmi izlerken oldukça eğlenceli vakit geçirdiler. Biz de bunun üzerine filmin fragmanını, oyuncularını ve detaylarını sizlerle paylaşmak istedik. Yangın Var Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yangın Var Filmi Fragman izle

http://www.youtube.com/watch?v=tEkEfYoVWYE

yangın var filmi izle

yangın var filmi izle

Yangın Var Filmi Konusu

İtfaiye kamyonları bozulan Karadenizli Çayırbağı beldesine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bir itfaiye aracı hibe eder. Karadenizli Koşman itfaiye arabasını teslim almak için hayatında ilk kez Diyarbakır’a ayak basar. Koşman, Diyarbakır’ın zenginliğini görür, Diyarbakır’a ve yaşayan halkına olan tüm algısı alt üst olur. Dönüş yolculuğu sırasında yanında gizemli bir misafir, dışarıda olağanüstü bir doğa, önünde uzun bir yol ve sıra dışı bir macera vardır. Aşk, hüzün ve kahkaha dolu 1.200 kilometrelik yolculuk Koşman ve Diyarbakır’dan kendisine katılan Asya’nın bütün hayatını değiştirir.

Yangın Var Filmi Diğer Bilgiler

Tür: Komedi, Romantik,
Süre: 86 dakika
Yönetmen: Murat Saraçoğlu,
Oyuncular: Erkan Can, Şerif Sezer, Metin Yıldız, Yavuz Bingöl, Nesrin Cevadzade, Gafur Uzuner, Osman Sonant, Hakan Karsak,
Senaryo: Koray çalışkan, Murat Batgi,

Etiketler: ,

2 Yorum yapılmış " Yangın Var Filmi Fragman izle "

  1. CoNTRoLLeR dedi ki:

    Yorumunuz için teşekkür ederiz Serap hanım..İzlediğin filmlerle ilgili yorumlarınızın devam etmesi dileğiyle, iyi günler dileriz.

  2. serap dedi ki:

    muhteşem bir film sinemada izledik çok ama çok güzeldddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap