Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Yaşamdan Yansımalar – Güneş

Yaşamdan Yansımalar – Güneş

yaşamdan yansımalar-güneş-resim-sağlık-mutluluk Dünyamızın tek enerji ve ışık kaynağı olan güneş bütün güç ve ihtişamı ile her güne ışık tutarken, biz insanların yaşamdan yansımaları yeryüzündeki milyarlarca insan kadar oluyor.
Her bireyin yaşamdan beklentisi, istekleri, içinde bulunduğu durumu, fiziği, psikolojisi vb… farklı farklı. Biraz düşünüp ve kendinizi bu ortamdan soyutlayarak Dünya ya bakabildiğiniz de bir çoğunun boş ve boş yere bizi sıkıntıya sokan şeyler olduğunu anlayabiliyoruz.

Buna en güzel örneklerden birisi, fakir olduğu için yeni bir ayakkabası olmadığı için üzülen ve bunu dert edinen adamın ayakları olmayan bir adamı görüp durumu idrak etmesidir. Ayakları olmayan adam yinede mutludur çünkü felçli değildir. Kısacası içinde bulunduğumuz şart ve durum yada sahip olduklarımız başkasının sahip olmak istediği belki de hayalleridir. Yaşamdan zevk almasını sahip olduklarımızın kıymetini bilerek yaşamıyı öğrenebilirsek ve bunuda yaşamımıza yansıtırsak, göz açıp kapatıncaya geçen yaşamımızı en iyi şekilde değerlendirmiş oluruz. Sağlık ve mutlulukla……

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap