Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Çakırbeyliler’in Hizmetçisi Lütfiye Kim?

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde dikkatleri üzerine çeken Yasemin Sakallıoğlu, Çakırbeyliler’in hizmetçisi Lütfiye karakterini oynuyor.

Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Kim?(Karadenizli Yasemin Kimdir ?)

Günümüzde ünlü olmak isteyen yetenekli kişilerin şansları çok fazla , zira bir çok yarışma, televizyon programı ve benzeri fırsatın yanında en büyük güç internet ortamı ve sosyal ağlar. Başta facebook, twitter, instagram gibi yaygın sosyal ağlar olmak üzere popülariteyi bir resim, bir video veya yazı ile yakalayabilme yanında gerçekten yetenekli iseniz yıldızınız da parlayabilir. Daha çok bu yöntemle sesi güzel kişilerin ünlendiği örnekler çok olsa da son günlerde  300 bine yaklaşan facebook takipçisine yaklaşan bir isim var, adı Yasemin Sakallıoğlu olan bu Karadenizli bayan şivesi ve Karadenizli olması nedeniyle Karadenizli Yasemin lakabıyla da biliniyor. Çektiği videolar ve çeşitli şarkılara kendince getirdiği yorumlar yanında sesinin güzelliğiyle de öne çıkan Yasemin Sakallıoğlu, Türkiye’nin ilk kadın stand-up’çısı olma yolunda.

Yasemin Sakallıoğlu 1988 İstanbul doğumlu ve babası Sakaryalı annesi ise Rizeli. Kısa sürede internette fenomen olan Yasemin Sakallıoğlu, Türkiye’nin tek kadın stand-up’çısı adayı olarak gösterilmeye başlandı bile. Yasemin Sakallıoğlu’nun beğenilen videolarını yazımızda topladık.

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap