Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Yaz Parfümleri

Yaz Parfümleri

Havalardaki değişimin en belirgin yansıması, güneşin sıcaklığını iyice üzerimizde hissettirmesiyle başladı. Bundan sonra uzun bir süre sıcak havalar yaşayacağız. Tatil beldelerindekilerin haricindekiler şikayetçi olmaya devam edecekler. Kışlık kıyafetler ve ayakkabılar yavaş yavaş yüklüklere kaldırıldı ve yerlerini daha ince, daha hafif kıyafetler almaya başladı. Kışın kullandığımız ağır tonlardaki parfümler artık koku alma duyularını rahatsız etmeye başladı. Onların yerine sizi ve etrafınızdakilere canlılık aşılayacak hafif yaz kokularını çıkarmak gerekiyor. Burada yaz için kullanışlı olacak bir kaç parfümden bahsedeceğiz.

20130429-131708.jpg

1-) CLINIQUE – HAPPY: Yaz kokusu deyince akla ilk gelen kokulardan birisi, belki de en önemlilerinden olan Clinique Happy, tam bir kurtarıcı. Ten ile bağ kurması gayet kolay olduğu için neredeyse herkese yakışıyor olabilir. Tercih yapamadığınızda veya yapmak üzere olduğunuz tercihten emin olmadığınızda karşı karşıya kalma ihtimaliniz olan her türlü zorlu durumdan sizi uzaklaştırbilecek bir koku. Eğer bir kez radarınıza girdiyse, siz de kolayca diğer radarlar tarafından algılanacaksınız ve kolay kolay değiştirmek istemeyebilirsiniz.

2-) KENZO – L’EAU PAR KENZO FEMME: Enerjik, taze, meyveli ve en az bir akarsu kadar berrak… Yaz için en harika alternatiferden birisi durumunda. Kesinlikle her zevke ve duyuya uyabilecek bir koku olduğundan, sadece kendi kendinize yakıştırmakla kalmayacaksınız, başkaları tarafından da aynı yakıştırmaları duyacaksınız. Kolayca dikkatleri üzerine toplayabilen ve kolayca dikkatleri dağıtabilen bu misk ve mandalina karşımı, kesinlikle pişman olacağınız bir tercih değil.

3-) CALVIN KLEIN – ONE SUMMER: Taze bir kokuyu, tap taze bir yaz mevsiminde, sevgiliniz ile birlikte paylaşabilmek fikri konusunda atılmış en büyük adım Calvin Klein parfümleri ile karşımıza çıkıyor. Katı bir erkek ve katı bir kadın kokusu yerine hem onun hem de sizin zevkinize ve bütçenize hitap edebilecek bir parfüm üretilmiş durumda. Bütün gün, birlikte olamadığınız her anda birbirinizin kokusu ile sarmalanmış olacaksınız.

4-) DKNY – BE DELICIOUS: Bu meyve dolu, taze yaz kokusunu alırsanız, sizi sonbaharda da idare edebilecek bir yapıya sahip. Sıcak notaların sizi teslim almasına izin verdiğinizde yeni çiçek açmış bir elma ağacının tazeliği ve güzelliği ile sarmalanacaksınız. Parçanız olan taze ve güçlü elma ağacının yasak meyvesi, tüm yaz başkaları tarafından kıskanılarak erişilmeye çalışılacak.

5-) GUERLAIN – AQUA ALLEGORIA MANDARIN: Taze turunçgiller notaları, nazik beyaz çiçek özleri, reyhan ve sandal ağacının harika kombinasyonu, kavurucu yaz günleri ve gecelerinde teninizi saracak bir koku aradığınızda harika bir alternatif olacaktır. Bu koku kesinlikle küçük kızlar için tasarlanmadı. Guerlain işi çok ciddiye almış durumda ve sadece modern kadının kullanmasını istediği bir koku üretmiş. Dinamik, güçlü, kendinden emin ve ne istediğini bilen, tutkulu, romantik ve sevgi dolu kadınlar için en uygun yaz kokularından birisi.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap