Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Yeni Nesil Sosyal İçerik Platformu

Yeni Nesil Sosyal İçerik Platformu

Son zamanlarda internet kullanıcıları zamanlarının büyük bir bölümünü sosyal medyada ya da Onedio gibi sosyal içerik platformlarında geçiriyor. Bunun en büyük nedeni olarak internetin yozlaşmaya başlatan ve sürekli aynı içeriklerin tekrar edildiği internet sitelerinin hızla çoğalıyor olması. Özellikle haber siteleri Google’ın sergilediği kayıtsızlık sonucu interneti domine etmiş durumdalar. Google’da ne ararsak arayalım ilk sayfada listelenen sonuçların büyük bir bölümünü haber sitelerinin içeriklerinin oluşturduğunu fark edersiniz. Üstelik bu içeriklerin çoğu kullanıcıyı yanıltıcı ve spam adıyla tabir edilen içerikler. Hal böyle olunca insanların gerçek ve ilginç bilgilerin yer aldığı sosyal içerik platformlarına yönelmesi oldukça normal karşılanıyor.

ViraListe

ViraListe

Biz de sosyal içeriğe bir nebze olsun destek olma amacıyla bu yazımızda yeni bir sosyal içerik platformunu sizlere tanıtmak istiyoruz. ViraListe adındaki site popüler sosyal içerikler, viral listeler ve popüler haberler gibi ana kategorilerin altında aklınıza gelebilecek her türlü konuda gerçek ve ilgi çekici içerikler üreterek, ziyaretçilerine internette geçirdikleri zamanı eğlenceli hale getirmeyi vaat ediyor. Viral ve Liste kelimelerinin birleştirilerek aradaki bir L harfinin kaldırılmasıyla bulunan ViraListe ismi de oldukça iyi düşünülmüş.

Viraliste.com çok kısa bir süre önce iki kurucu ortak tarafından hayata geçirilen bir internet projesi olarak, hızlı bir büyüme göstermeye başladı. Önümüzdeki dönemlerde yazar sayısını artırarak yoluna devam etme planları yapan ViraListe, sosyal içerik açısından zengin ve doyurucu bir performans sergiliyor.

Şu ana kadar yayınladığı içerikler arasında ilgi çekici teknoloji listeleri, kadınlara özel konular ve sağlık üzerine bilgilendirici makalelere ağırlık verilmiş. Okuyucuyu sıkmadan, yormadan, eğlendirerek ufkunu genişletmeyi sağlayan ViraListe’yi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap