Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//The Avengers (Yenilmezler) Filmi Fragman izle

The Avengers (Yenilmezler) Filmi Fragman izle

Iron Man, Nick Fury ve Captain America gibi çizgi roman kahramanlarını bir araya toplayan The Avengers (Yenilmezler) Filmi 4 Mayıs 2012 cuma günü ülkemizde vizyona girecek. Yenilmezler Filmi‘nin başrollerinde güzel aktrist Scarlett Johansson, Samuel L. Jakcson ve Sherlock Holmes ikilemesinden tanıdığımız Robert Downey Jr. gibi ünlü isimler yer alıyor. Yenilmezler Filmi ile ilgili detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Yenilmezler Filmi Afiş

Yenilmezler Filmi izle

Yenilmezler Filmi izle

Yenilmezler Filmi Fragman izle

Yenilmezler Filmi Konusu

Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor. Bir Marvel filmi olan Yenilmezler’de hiç beklenmedik bir düşmanın küresel güvenliği tehdit etmeye başlaması üzerine bir araya gelen bir süper kahraman ekibi, Dünya’yı felâketin eşiğinden kurtarmaya çalışıyor. Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe Stelan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşklik ediyor. Joss Whedon’un Zak Penn ile birlikte yazdığı hikayeden senaryolşatırdığı ve yönettiği Yenilmezler, ilki 1963 yılında basılan ve o günden beri Marvel’in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan “The Avengers”tan uyarlandı. Aksiyon ve olağanüstü özel efektlerle dolu, muhteşem bir filme hazır olun.

Yenilmezler Filmi Oyuncuları

Yapım: 2012  –  ABD,
Tür: 3 Boyutlu,  Bilim Kurgu,  Aksiyon,  Macera,
Yönetmen: Joss Whedon,
Oyuncular:

Scarlett Johansson,
Robert Downey Jr.,
Samuel L. Jackson,
Chris Evans,
Gwyneth Paltrow,
Mark Ruffalo,
Cobie Smulders,
Paul Bettany,
Jeremy Renner,
Chris Hemsworth,
Walter Perez,
Jenny Agutter,
Clark Gregg,
Evan Kole,
Paul Lacovara,
Donna Evans,
Tom Hiddleston,

Görüntü Y.: Seamus McGarvey,
Senaryo: Zak Penn,
Yapımcı: Stan Lee, Jon Favreau, Avi Arad, Louis D’Esposito, Kevin Feige, Alan Fine, Alicia Gelern

YENİLMEZLER
Çizgi roman şirketi Marvel’in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ”Yenilmezler” (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe, Stellan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşlik ediyor.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap