Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//Younes Belhanda Ne demiş? Younes Belhanda Ne Yapmış?

Younes Belhanda Ne demiş? Younes Belhanda Ne Yapmış?

Younes Belhanda Ne Söylemiş?

Son dönemde alışılmış futbol ve başarılarının dışında bir performans çizen Galatasaray futbol takımı, 2017- 2018 sezonu için kadrosuna Dinamo Kiev futbol takımından Younes Belhanda’yı 8 milyoneuro gibi büyük bir rakama bağlamıştı. 25 Şubat 1990 doğumlu Younes Belhanda Fransa’nın Avignon kentinde dünyaya gözlerini açmış. Aslen Fas asıl olan Younes Belhanda, 1.77cm boyunda ve yüksek tekniği ve oyun görüşü ile tercih edilmiş. Younes Belhanda’nin kariyerine bakıldığında özellikle forvet arkasında oynadığı maçlarda etkili bir performans sergilediği görülmekte.

Younes Belhanda

Younes Belhanda

Galatasaray’ın UEFA Avrupa ligine veda ettiği maçlarda öne çıkması ve göz doldurması için büyük umutlar bağlanmış olmasına rağmen ilk izlenim olarak taraftarı hayal kırıklığına uğrattıan Younes Belhanda, futbolundan çok twitter da yaptığı röpartaj ile 30.08.2017 tarihinde öne çıktı. İşte sosyal ağlarda Younes Belhanda’nın konuşulması ve hakkında bir çok yorum yapılmasının sebebi:

Muhabir: Bu hayattaki kahramanın kimdi diye sorsam? Galatasaraylı Younes Belhanda : “Hz. Muhammed.” (s.a.v) açıklaması oldu.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap