Buradasınız : Ana Sayfa //Çözüm Merkezi//Youtube Neden Açılmıyor? 01 Mayıs 2016

Youtube Neden Açılmıyor? 01 Mayıs 2016

Youtube Neden Açılmıyor? Youtube Girilmiyor 01.05.2016

Türkiye’de en çok ziyaret edilen iki sosyal paylaşım sitesinden biri olan Youtube 01.05.2016 saat 00:00 itibari ile açılmıyor. Youtube’un açılmama nedeninin Ankara’da yaşanan patlama sonrası siteye erişim engeli koyulması olduğu iddia ediliyor.

---Reklamlar---

Hepimizin ortak şikayetlerinden biri de bilgisayar, cep telefonu ya da tablet gibi bir cihazdan sadece bir adrese veya siteye ulaşamamaktadır. Ve nedense bu ulaşamadığımız adreste genelde bizim en çok kullandığımız ya da en lazım olanıdır.  Youtube‘da bu sitelerin en başında geliyor diyebiliriz. Genel olarak Youtube ile çok fazla sorun yaşanmasa da zaman zaman bakım ve güncelleme için sorunlar yaşanabilmektedir.

Youtube Neden Açılmıyor

---Reklamlar---

Youtube Neden Açılmıyor?

01 Mayıs 2016 Youtube Açılmıyor, Nedeni yine Youtube ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil bir süre sonra tekrar deneyiniz. Yorumlar bölümünde çözüm önerileri de var yardımcı olabilir. 

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, YouTube’a tedbir amaçlı erişim engeline yönelik kararını sitesinden 67 gün sonra 03 Haziran 2014 Salı günü kaldırdı.Türkiye Twitter yasağını konuşurken, Bir yasakta dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube geldi. Youtube erişime neden kapatıldı?

Türkiye Twitter yasağını konuşurken, Bir yasakta dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube geldi. Youtube erişime neden kapatıldı?

Suriye ilgili tapelerin sızmasının ardından video paylaşım sitesi Youtube hakkında da erişim yasağı getirildi.

Alınan karar az önce 3G internet erişimi sağlayan GSM operatörleri ile internet erişim hizmeti veren TTNET ve Superonline gibi ISP şirketlerine tebliğ edildi.

Yasaklama kararı, gün içinde operatörler ve şirketler tarafından aşama aşama uygulamaya konacak.

---Reklamlar---

Google Aramaları:

  youtube neden açılmıyor,youtube neden açılmıyor 2015,youtube açılmıyor,youtube açılmıyor ne yapmalıyım,youtube açılmıyor 2015,youtube neden çalışmıyor,youtube niye açılmıyor,youtube video açılmıyor 2015,youtube calismiyor,YouTube neden acilmiyo
Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,

81 Yorum yapılmış " Youtube Neden Açılmıyor? 01 Mayıs 2016 "

 1. onr diyor ki:

  lütfen açılsın pls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. adsadadada diyor ki:

  gençlik sorun crome de diyer tarayıcıları deneyin

 3. miraç arda taraca diyor ki:

  abicim kapatmayın youtubeyi niekapatıonuz izlesene facebook tiwiter messenger vb siteleri kapatın en önemli youtube yetkililer en kıssa sürede çozülmesini ümit ediyirum ♥

 4. Merve diyor ki:

  Şu bombacılar Bi rahat dursalar herşey güzel olacak

 5. ekin diyor ki:

  offfff bee videoda atamiyoruz bişey de izliemiyoruz

 6. bilinmiyor diyor ki:

  reco ac ya giremiyoruz

 7. amkamkamkamakamak diyor ki:

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ knmfpknmbgfknm

  amk

 8. ferit diyor ki:

  erdoğanın işleri bunlar hep

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap - Gündemi takip etmek için Haber Sırası sitemizi ziyaret edin.
Yandex.Metrica