Buradasınız : Ana Sayfa //Oyun Haberleri//YouTube Kids Yükle

YouTube Kids Yükle

YouTube Kids İndir

 YouTube, YouTube Kids adında sadece çocuklara özel  ve çocukların kullanabilmesi için tasarlanmış yeni bir uygulamayı 23 Şubat 2015 pazartesi gününden itibaren hayata geçiriyor. YouTube Kids uygulaması hem çocukları hemde velileri rahatlatacak şekilde düşünülüp geliştirilmiş. Özellikle  çocukların hepsinin yazmayı bilmediği ve hedef kitleyi yakalayabilmek adına sesli arama yapılarak istenilen içeriğe ulaşılması hedeflenirken, uygulama arayüzünde görselleri de olabildiğince büyük  tutulmuş ki ufak parmaklar basmakta güçlük çekmesin.

YouTube Kids’in Avantajları Neler?

YouTube Kids uygulamasıyla  çocukları her türlü şeyle karşılaşabilecekleri genel bir içerikten uzak tutulabilecekken ve sadece çocuklara hitap eden içeriklere kolayca ulaşabilecekler. Aileler açısından ise çocuklar için YouTube Kids  de bir zaman sınırlaması ya da video izlemeye sınır koyabiliyor veya çocuklarının uygulamadaki izleme sürelerini kısıtlayabiliyor. YouTube Kids de  yine yetişkinlere yönelik kelimeler arandığında uygulama hiçbir sonuç getirmiyor ve izleyici yorumları gibi alanlarda da bu filtreleme uygulanmış olacak.

YouTube-Kids Nasıl ve Hangi Cihazlara Yüklenebilir?

YouTube Kids mobil uygulaması  ilk etapta sadece Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde yer alacak.  Google Play Store dan YouTube Kids uygulaması indirilebilecekUygulamanın Türkçe dil desteği ve iOS versiyonun gelip gelmeyeceği gibi detaylar ise henüz netlik kazanmış değil ama İOS kullanıcıları içinde kısa sürede YouTube Kids müjdesi gelebilir tahminindeyiz.

YouTube Kids

YouTube Kids

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap