Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Yumuşak Makine Kitabı (William S. Burroughs)

Yumuşak Makine Kitabı (William S. Burroughs)

Yumuşak Makine kitabı, Başbakanlık Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu’nun hazırlamış olduğu bir rapor doğrultusunda müstehcenlik içerdiği gerekçesiyle hakkında dava açılan bir eser olarak dikkatleri üzerine çekti. Kitabı türkçeye çeviren Süha Sertabiboğlu ve kitabın çıktığı yayınevi olan SEL YAYINLARI hakkında açılan davanın 7.duruşması bugün görüldü ve hakim davayı bir başka duruşmaya erteledi.  Yumuşak Makine kitabı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yumuşak Makine Kitabı Ön Kapak

Yumuşak Makine Kitabı pdf indir

Yumuşak Makine Kitabı pdf indir

Yumuşak Makine Kitabı Özeti

Beat kuşağının önemli temsilcilerinden William S. Burroughs bu kuşağın yazarlarının edebiyatta yaptığı devrimi bir adım daha ileri götürmek için çarpıcı bir üçleme yazar. Bu üçlemenin ilk kitabı olan Yumuşak Makine, okurları Burroughs’un içinde kutsal ya da tabu olan hiçbir şeyin bulunmadığı hayal dünyasının derinliklerine götürüyor. Sert, yaratıcı, özgür, eğlenceli, şiirsel bir tonun egemen olduğu bu dünya tüm klişeleri dönüştürürken her alanda sonsuz bir özgürlüğün kapılarını da aralıyor.
Nefret, parasızlık, savaş, baskı, aşk ve her tür bağımlılığın kol gezdiği bu dünyada tekinsiz bir yolculuğa çıkan okurları rahatsız edici, benzersiz, zorlu ve yaratıcı bir okuma serüveni bekliyor.

Yumuşak Makine Kitabı Fiyatı ve Yayın Bilgileri

Liste Fiyatı: 10,00  TL.
Yayın Yılı: 2011
Kitap Kağıdı
140 sayfa
13,5×19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9755704937
Dili: TÜRKÇE

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap