Buradasınız : Ana Sayfa //Konserler//Zaz İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 15.06.2013

Zaz İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 15.06.2013

Başarılı Fransız müzik sanatçısı Zaz, İstanbullular’a keyifli saatler geçirtecek bir konser vermeye hazırlanıyor. Zaz, 15 Haziran 2013 cumartesi akşamı Parkorman’da sahne alacak. Zaz İstanbul Konseri, Vodafone İstanbul Calling etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek. Zaz İstanbul Konseri Bilet Fiyatları‘nı ve konser hakkında ayrıntılı bilgiyi haberin devamında bulabilirsiniz.

Zaz İstanbul Konseri

Zaz konseri, Zaz konseri ne zaman?, Zaz İstanbul, Zaz konseri biletleti

Zaz İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Sahne Önü Ayakta – 120.00 TL
Vodafone Saha İçi Ayakta – 70.00 TL
Öğrenci Ayakta – 50.00 TL

Yeni albümünün çıkış parçası “On ira” ile yeniden adından söz ettirmeye başlayan Zaz, bir kez daha Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. Zaz, CIAM Conservatoire in Bordeaux’da aldığı eğitimi, başka gruplarla yaptığı çalışmaları ve jazz, rock, blues, Latin kültürüne duyduğu ilgiyle tanınıyor.

Vodafone Istanbul Calling, Vodafone’nun ana sponsorluk ve Garanti Bankası ve Coca-Cola’nın resmi sponsorluk desteğiyle dört aya yayılan, İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor. Farklı müzik türlerindeki birçok dünya starının şehrin farklı bölgelerindeki mekanlarda sahne alacakları konserler, festivaller ve partilerle bu sene İstanbul’un ve Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturacak; Vodafone İstanbul Calling’in görkemli programını takip etmek için www.istanbulcalling.com’u takipte kalın!

Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla ve “Je Veux” parçası ile “En Beğenilen Fransız Şarkıcı” ünvanının sahibi genç müzisyen Zaz, CIAM Conservatoire in Bordeaux’da aldığı eğitimi, başka gruplarla yaptığı çalışmaları ve jazz, rock, blues, Latin kültürüne duyduğu ilgiyle tanınıyor. İlk keşif hikayesi de şarkıları kadar ilgi çeken Zaz, Paris sokaklarında verdiği canlı konserler sayesinde keşfedildi ve kısa süre içerisinde youtube üzerinde rekorlar kıran videosuyla zirveye yükseldi.

Zaz, büyülü kişiliği, enerjik sesiyle yaramaz ve kararlı bir şekilde yine yola çıkıyor ve bu sene Mayıs ayında yayınlanacak olan yeni albümünün tanıtımı kapsamında Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bu albümün çıkış parçası hızlı ritimli “On ira” ile adından söz ettirmeye başlayan Zaz Vodafone İstanbul Calling kapsamında 15 Haziran’da Parkorman’da sahne alacak.

Zaz – Je Veux Dinle

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap