Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin Kim?

Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin Kim?

Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin diziden ayrıldı mı? Zengin Kız Fakir Oğlan da Azerbaycanlı Doktor Ramin diziden ayrıldı mı?

Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin (Necat Habibov) Kimdir?

Biricik’in doğum için hastaneye yatmasıyla olaylar gelişmeye devam eder. Biricik ve Nurhan doğum için doktoru beklerken gele gele intern olan Ramin adında Azerbeycanlı bir öğrenci gelir. Sempatik tavırları, şakacı kişiliği ve azeri lehçesiyle sevimli bir karakter olan Ramin, başka doktor olmadığını söyleyince ekip hastane değiştirmeye karar verir ama doğum çoktan başlamıştır bile.

Azeri Doktora öğrencisi rolünde  Ramin‘in, ilerleyen bölümlerde, Biricik’in kuzeni Nazlı ile aşk yaşayacağının sinyalleri, ikilinin birbirleriyle olan ilk sahnelerinde veriliyor. Zengin Kız Fakir Oğlan’a dahil olan ve yeni renk katacak Azeri isim Necat Habibov olacak.

Necat Habibov Kimdir?

Azerbaycan da oldukça sevilen oyuncu Necat Habibov hakkında dijital ortamda çok fazla bilgi bulamadık. Fakat bu konuda çalışmalarımız sürecek.

Necat Habibov

Necat Habibov

Zengin Kız Fakir Oğlan Azeri Doktoru kim Oynuyor?

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin Kim? "

  1. emine coskun dedi ki:

    film cok guzel biricikte oyuna tekrar donmus cok guzel bir film hic bitmesin oyuncularda cok super cok iyi oyuncular bide sukru bey rolunude cok guzel yapiyorlar.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap