Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Zeytin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkı

Zeytin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkı

Zeytin Tepesi Dizisi Müziği

Oğuzhan Koç – Her Aşk Bir Gün Biter

Bir güne daha böyle başlamak
Pencereden bakıp hep boşlamak
Donar ellerim susar dillerim
Utanmasam hala beklerimBeni burada öpmüştün ah
Yağmurlarda yürümüştük
Bana burada küsmüştün ah
Ağustosta üşümüştüm

Ben de bu yolları gide gele göreceğim yok ki bir bildiğim
Serdeki acıları çekmek için yine bir zalimi seveceğim
Bir şey öğrendiysem eğer karşılığı yokmuş meğer
Her aşk gibi bu da bir gün biter

Beni burada öpmüştün ah
Yağmurlarda yürümüştük
Bana burada küsmüştün ah
Ağustosta üşümüştüm

İlk başta Zeytin Karası olarak lanse edilmeye başlayan diziyle ilgili bilgiler netleştikçe Kanal D’nin yakında ekranlara taşıyacağı dizinin adı Zeytin Tepesi olarak belirlendi ve  ilk fragman yayınlandı. Ana karakter olarak Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın seyredeceğiniz dizi, adı gibi zeytinlerin bol olduğu bir sahil kasabasında geçecek. Zeytin Tepesi dizisinde gizem ve sırlar hiç eksik olmayacak dizilerde sık sık flash backlerde olacak. Zeytin Tepesi dizisinin konusu itibarıyla ve mekanları göz önünde alındığında duygusal ve aşk şarkıların bolca kullanacağı bir dizi olacağı sinyallerini şimdiden veriyor. Zeytin Tepesi Dizisinde çalan şarkı ve müzikleri hafta hafta takip ederek yazımızda yer vereceğiz. Şimdilik Zeytin Tepesi dizisi jenerik müziğini paylaşıyoruz. Farid Farjad – Gnossienne

Zeytin Tepesi Dizisi Konusu

 Kaynak : Kanal D resmi sitesi : Zeytin Tepesi, yakında Kanal D’de başlıyor
Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…
Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman  zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.
İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.
Dizi boyunca, para,  iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.
8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık  engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.
Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı  gibi…

Zeytin Karası Dizisinde Çalan Şarkı


Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica