Buradasınız : Ana Sayfa //2014 Dünya Kupası Köşesi//Zlatan İbrahimoviç’in Süper Golü

Zlatan İbrahimoviç’in Süper Golü

Zlatan İbrahimovic Rövaşata Golü

2014 Dünya Kupası elemelerine hazırlanan takımların oynadığı  özel maçlardan biri İsveç- İngiltere karşılaşması idi.  İsveç’in, Zlatan İbrahimoviç’in süper futbolu ve son dönemlerin hiç tartışmasız jeneriklik golü ile 4-2 galip geldiği maçın sonunda gecenin yıldızı Zlatan İbrahimoviç oldu. Karşılaşmada bir ara 2-1 İngiltere öne geçse de İsveç, yıldız oyuncusu Zlatan İbrahimovic’in muhteşem performansı ile tarihe geçecek bir geri dönüş örneği ortaya koydu. 20. dakikada takımının ve kendisinin ilk golünü atan İbrahimovic’e, 35. dakikada Welbeck cevap verdi. 38. dakikada Steven Caulker, Gerrard’ın asisti ile İngiltere’yi 2-1 öne geçirdi.

---Reklamlar---

İlk yarı 2-1 İngiltere üstünlüğü ile tamamlandı.

Zlatan İbrahimoviç 30 METREDEN RÖVAŞATA GOLÜ Attı

İkinci yarıya hızlı başlayan iki takım karşılıklı atakları gole çeviremedi. Ta ki dakilar 77’yi gösterene kadar. Bu dakikada devreye giren yıldız oyuncu Zlatan İbrahimovic, takımını ateşleyen golü attı. Ibrahimovic ikinci golünden 7 dakika sonra hat-trick yaptı ve takımını öne geçiren golü attı: 3-2 Bu dakikadan sonra herkes maçın bittiğini düşünürken Zlatan Ibrahimovic bir kez daha sahneye çıktı. Uzatma dakikalarında, kendisinin ve takımının 4. golünü atan İbrahimovic, 30 metreden attığı rövaşata golü ile unutulmazlar arasına daha şimdiden girdi.

Zlatan İbrahimoviç'in Süper Golü

---Reklamlar---

Zlatan İbrahimoviç’in Süper Golü

http://www.youtube.com/watch?v=ymfElVJqgDQ

Google Aramaları:

    zlatan rovasata,ibrahim oviçin rovaşata golü,İbrahimovicin rovaşata gölü,ibrahim oviçin müthiş rovaşatası,ibrahim oviçin golleri youtube,ibrahim ovicin 2014 te rovajata golü,ibrahim ovicin son gol,ovicin oglu,ibrahimoviçin takımının adı,ibrahim oviçin vole goleri

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica